.

.

58mm поставување рамки гроздобер стил бронза,злато,сребро круг празно компактен џеб огледало со медицина кутија фах 1991028

58mm поставување рамки гроздобер стил бронза,злато,сребро круг празно компактен џеб огледало со медицина кутија

DEN 489.60

Од стоката
Во магацинот


58mm поставување рамки гроздобер стил бронза,злато,сребро круг празно компактен џеб огледало со медицина кутија фах 1991028
Оваа листа не вклучува врвот стакло cabochon за поставување на огледалото рамки.
За Бесплатен Превозот
Производи со Бесплатен Превозот налепница уживаат нула трошоците за превозот на определена област, вклучително и во производи опис. Обично се нудат на меѓународниот воздухопловната за Бесплатен Превозот и вашиот пакет ќе пристигне во рок од 25-45 days of being испраќаат . Ве молиме не понуда, ако не сте во можност да ги прифати нашите превозот политика. Или ве молиме изберете Препорачана Превозот, Стандард Превозот со дополнителни трошоци.
Повратни информации
Вашата повратна информација по купување од нас, е добредојден.
Ако не?т задоволни со купувањето од нас, ве молиме да бидат слободни да контакт. Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа нормално. Ако имате било какви се жали, во однос на ништо за нас, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативен фидбек. Ние сме подготвени да нуди решенија. Ве молиме не остави никакви негативни или неутрални повратни информации без да комуницира со нас. Благодарение толку многу!

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Објектот Тежина:
50g
Производ Карактеристики:
компактно огледало
Број На Модел На:
1991028
Објектот Ширина:
5.8cm
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Објектот Должина:
5.8cm
Објектот Дијаметар:
5.8cm
Производи во категоријата