.

.

#289 Чипка Еластична Бенд 8yards/многу Красат бебе Облека Здолништа DIY Додаток долна облека рачно изработени Мека Корселе коса Еластична бендови

289 Чипка Еластична Бенд 8yards/многу Красат бебе Облека Здолништа DIY Додаток долна облека рачно изработени

DEN 35.00
DEN 39.84

Од стоката
Во магацинот


Таа е поголема од информацијата

боја:
микс случајни 8 бои
Материјал:
Најлон/Spandex
Бренд Име:
TMAY
Големина:
8-15mm
Производи во категоријата