.

.

Длабоко ориз дното куче не флуоресцентни агент цртан филм бебе памучна крпа

Длабоко ориз дното куче не флуоресцентни агент цртан филм бебе памучна крпа

DEN 984.00

Од стоката
Во магацинот


Длабоко ориз дното куче не флуоресцентни агент цртан филм бебе памучна крпа
Материјал : памук
компонента содржина : 100%
цена на единица : двор
боја класификација :
стил за полу-ориз платно : корејски и корејски
дизајн : цртан филм анимација
продажба метод : shearing
процес : печатење и боење
применливи предмети : постелнина
Чист памук twill ткаенина, направи бебе е убодни, sleeve, торба, чаршаф ватенка капак и така натаму, сит. Повеќе бои, ве молиме кликнете на моделот.
Препорачливо е да се мијат со вода пред да го користите, ве молиме да обрнете внимание за да ладна вода натопете, нежно тријте, да се измијат, површината ќе се намали некои лебди боја.
Ве молиме имајте предвид дека објектот не е светло како на сликата. Според разлика на вашиот монитор, бојата разликата е неизбежна и detour. Постојат мали дефекти во структурата : скокач, излегуваат во јавноста, и линија на главата се неизбежни. Мало blemish не влијае на голем ефект, умот ве молиме да се биде внимателен да се одржи редот!
Големина : 160cm во ширина.
Материјал : 100% памук (сега ткаенина е завршено со mercerizing, така што изгледа неспокојот, и текстура на чист памук ќе биде посилна по перење.)
Тежина : околу 160 грама на еден метар.
Намалување : 3-5%

Таа е поголема од информацијата

Бренд Име:
MEISHIMEIYI
Тип На Производ:
Органски Материјал
Стил:
Twill
Техника:
Ткаени
Материјал:
100% Памук
Ширина:
160cm
Функција:
Дише
Nonwoven Техника:
печатење-боење
Шема:
печатење-боење
Тип:
Памук
Производи во категоријата