.

.

10pcs 4mm Цврст Меч Core Собрани Банана Приклучок конектор solderless за Multimeter Сонди

10pcs 4mm Цврст Меч Core Собрани Банана Приклучок конектор solderless за Multimeter Сонди

DEN 316.32

Од стоката
Во магацинот

10pcs 4mm Цврст Меч Core Собрани Банана Приклучок конектор solderless за Multimeter Сонди
Опис : Тип : банана приклучок Пластични школка : PVC Јадро : бакар Боја : Жолта, Сина, Црна, Црвена, Зелена, Бела(ве Молиме забелешка која боја сакате, во спротивно вашата предмети ќе бидат испратени во боја по случаен избор) Пролет : beryllium бакар Површина : никел позлатен Врска : завртка crimping Електрични перформанси : 30 Vac - 60 Vdc / Max.24 A напон : 500 V

Таа е поголема од информацијата

Бренд Име:
DexMRtiC
Број На Модел На:
HM--24
Тип:
банана приклучок
Електрични перформанси:
30Vac - 60Vdc / Max.24A
Напон:
500V
Производи во категоријата