.

.

За Водафон Smart N8 5.0 Јасно Калено Стакло Екран Заштитник Ултра Тенок Експлозија-доказ Заштитна Фолија + Чистење на Комплет

За Водафон Smart N8 5.0 Јасно Калено Стакло Екран Заштитник Ултра Тенок Експлозија-доказ Заштитна Фолија +

DEN 76.32

Од стоката
Во магацинот


[ Ве Молиме Имајте На Ум : ]
1. Руски пријател, ве Молиме да го пополните примачот име и презиме во вашата нарачка, поради новата политика на руската Обичаи,
инаку најверојатно нема да биде во можност да го добиете вашиот пакет конечно, Благодарение!
За Водафон Smart N8 5. *Додаток САМО, мобилен телефон не е вклучен. Ако имате било каков проблем, ве молиме да бидат слободни да контакт.
Функција : *Целиот транспарентност : Реална слика и повеќе од 99 % транспарентност Многу повисоки transmittance од ПЕТ екран заштитник.0 lnch
Пакет Се Вклучени :
1 x Јасно Калено Стакло Екран Заштитник
1 x Чистење Алатката за Поставување
. Не отворајте спор случајно. *Цврстина : 9 H, 3 пати потешко отколку МИЛЕНИЧЕ екран заштитник. "Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус" и "Yanwen Економски Воздух Mail" нема следење од кога пакет оставајќи Кина.0" Јасно Калено Стакло Екран Заштитник Ултра Тенок Експлозија-доказ Заштитна Фолија + Чистење на Комплет
Љубезно потсетување : Ако купувате 2 Парчиња, можете да добиете попуст од 5%. Ние ќе се реши тоа добро за вас. Не се Менува откако ќе се плати цел. *Нежен допир : На задната страна од стакло обложени со силна силиконски слој да се направи инсталација лесно и во прилог на екранот цврсто, така што да не влијаат на чувствителност на допир.
Но, тие ги зачувате вашите пари, од друга страна, ако сакате да ги пратите на тоа целиот курс,
ве молиме изберете "Кина Пост Регистрирани Воздух Mail" , "Ali Express Стандард за Испорака" или "e Packet" , ве Молиме да се Разбере, Благодарение~
4.
*Повеќе други модели, во нашата продавница. *Oleophobic слој : Нано технологија на обработка за Oleophobic слој, нечистотија нешто што може да се чисти многу лесно. екранот нема да се изгребани дури и со користење тврд предмет, како што се ножеви и копчињата.

Таа е поголема од информацијата

боја:
За Водафон N8
Материјал:
калено стакло
Употреба:
Мобилен Телефон
Пакет:
Yes
Карактеристики:
Ултра-тенок,Нула Доказ,Лесно да го Инсталирате
Со Мало Пакет:
No
Тип:
Пред Филмот
Бренд Име:
HANPINYOU
На работ на работ Покриеност:
No
Компатибилен Модел:
За Водафон Smart N8 5.0 lnch
Карактеристики:
Анти-Нула, Анти-Да Се Загрози, Сјајни, Перат
Тип:
Премиум Пред Екран Заштита Зајакнато Guard Shield Покрива Кожата
Екран Заштитник Тип:
HD Јасно Калено Стакло
Transparence:
Транспарентен Ултра Јасно
Дебелина:
0.3 mm
Тврдост:
9H
Пад на превозот:
Поддршка
Трговија на големо:
Поддршка
Количина:
1 Компјутер
Производи во категоријата