.

.

За Термо Кинг 11-8478/11-9356 пумпа за Вода за Isuzu D201 2.2 Di SE2.2 SB CG

За Термо Кинг 11-8478/11-9356 пумпа за Вода за Isuzu D201 2.2 Di SE2.2 SB CG

DEN 6172.80

Од стоката
Во магацинот

2 / D201 / D 201/ D201 мотор Mc T3 / T 3 33 RK-I / Mc TRKI / Mc TRK1 /Mc TRK 1 NSD-II / NSDII / NSD2 / NSD 2 RC-II / RCII / RC2 / RC 2 & РК-III / RCIII / RC3 / RC 3 RMN-II / RMNII / RMN2 / RMN 2 СР SB-II / SBII / SB2 / SB 2 SB-III / SBIII / SB3 / SB 3 Sentry-II / Sentry II / Sentry2 / Sentry 2 Sentrydi / Sentry ди Sentry MAX / Sentry MAX SMX-50 / SMX50 / SMX 50 TCI SMX-СР / SMXSR / SMX за сексуално и репродуктивно / SMX Smart Мичман / SMXSmart Reefer SMX-II / SMXII / SMX2 / SMX 2 Супер-II / Super II / Super2 / Super 2 TK6000 / TK 6000 Автобус Моќ Пакет / Bus Power Pack RT-II / RTII / RT2 / RT 2 SGCO SGCM CGSM SGSM AT-11 / AT11 SB-100 / SB100 / SB 100 30 SB Класичен / SBClassic Спектар Супер-II / Spectrum Super II / Spectrum Super2 / Спектар Супер 2 / Супер-II Спектар / Super IISpectrum / Super2 Spectrum TCI SB-190 / SB190 / SB 190 30 R6 / R 6 -M5 CGCM CGCO
Совет : Овој производ имаме инвентар. Ние, исто така, ја прифати плаќање преку Paypal,T/T и Western Union. Ви благодариме за разбирањето.Со цел да се осигурате дека сте ја добиле вашите артикли со плаќање на ниски даноци, ние ќе го прогласам за сопствени фактура со пониска вредност, ова го правиме за заштеда на пари. Вредноста не значи дека вкупно ќе се плаќа или нешто друго.
11-5858, 11-7395, 11-8096, 11-8478
Примена : За Термо-кинг Dieselmotor : D201 За Термо кинг Единица Тип : AT-12 / AT12 CG-II / CGII / CG2 / CG 2 D-I / ДИ / D1 / D 1 Isuzu di2. ве молиме оставете 4 или 5 ѕвезди на повратни информации,Ние ќе го цениме тоа.Вашето задоволство е наша цел,ако може да ни даде позитивни повратни информации,повратната информација е многу важна за нас.
Повратни информации
1.2 / di2,2 / di22 / ди 2.Може да биде навремена испорака
Совршено се вклопуваат, директна замена. Ние не сме одговорни за било какви проблеми предизвикани од превозот услуга како несреќа, одложувања или други прашања.Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса и контакт информации се точни и коректни.Се надеваме дека ќе пристигнат на време, но, бидејќи ова е меѓународен испорака ,превозот време ќе биде многу се надеваа на логистичка компанија и локалните клиенти или давачки.

Таа е поголема од информацијата

Бренд Име:
INPOST
За Возило Брендови/Модел:
Ford
Објектот Ширина:
10cm
Поставување на Возило:
времето појас маска
Материјал Тип:
челик+алуминиумски
Специјални Функции:
Мотор за ладење на течноста за циркулација на проток
Објектот Тежина:
3kg
Производителот Дел Број:
11-9356
Објектот Должина:
12cm
Другиот Дел Број:
11-8096, 11-8478
Осветленост Дел Број:
11-5858, 11-7395
Земја/Регион на Производство:
Кина/копното
Објектот Висина:
8cm
Гаранција за квалитет:
12 месеци
Сертификат:
ISO/TS16949
Услуга:
OEM/Замена
Производителот Дел Број:
12273212
Состојба:
100% нови
Примена:
За ТЕРМО-КИНГ
Производи во категоријата