.

.

Било Обичај Име Ѕид Decal Punisher Черепот Логото Винил Налепница Персоналните Decals Дома Декор Отстранлив Оркестарот Wall Art #T395

Било Обичај Име Ѕид Decal Punisher Черепот Логото Винил Налепница Персоналните Decals Дома Декор Отстранлив

DEN 282.72

Од стоката
Во магацинот

Купувачот најчесто поставувани ПРАШАЊА : 1. Колку долго ќе брод за цел? А : Здраво,под нормални околности, три дена за испорака. 2. Колку често ќе ги добијам производот? А : Здраво, ќе бидат послужени во рамките на заложбата период, генерално 7-35 работни дена (освен за посебни земји). 3. Јас не се примени во рамките на време и ангажман на производот, како да направите? А : Здраво, доколку во рамките на времето што ми вети, не прими, и јас ќе ви обезбеди целосна наплата, јас ќе ги сноси загуба ве Молиме не грижете се. 4. Добив оштетениот производ, како можам да направам? A : На производи се подложени на строги пакување, под нормални околности не е оштетен, ако производот е оштетен, ние ќе ви даде целосна наплата ве Молиме не грижете се. Ако имате било какви други прашања,ве молиме контактирајте со нас и ние сме среќни да помогнеме.
Информации за производот Пакетот Вклучува : Ѕид Налепници и Трансфер Филм & User ' s Guide Материјал : еколошки ПВЦ Слика за повикување само и НЕ може прецизно да го претставуваат вистинската големина. Ве молиме да ни оставите порака после плаќање, да ни каже името,ви благодариме

Таа е поголема од информацијата

Големина:
58 x 45 cm, 75 x 58 cm
Класификација:
За Ѕид,Мебел Налепници
Стил:
Цртан филм
Бренд Име:
WXDUUZ
Спецификација:
Single-piece Package
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Сценарија:
Ѕид
Тема:
Цртан филм
Број На Модел На:
T394
Производи во категоријата