.

.

2018 Мода Lotus Leaf Лажни Јака Пати Памук Лажни Јака Жените Бела Кошула Памук Лак Лента Ѓердани Пад На Превозот

2018 Мода Lotus Leaf Лажни Јака Пати Памук Лажни Јака Жените Бела Кошула Памук Лак Лента Ѓердани Пад На Превозот

DEN 138.00
DEN 184.32

Од стоката
Во магацинот


Производот треба да се обрне на товар, ве молиме додадете вашата шопинг кошничка , купат повеќе добра, можете да заштедите на превозот товар. Купат повеќе производи можете да зачувате повеќе превозот на товар. Ако сте трговија на големо клиент , ве молиме контактирајте не по место на цел.ние ќе го промени цената за вас. Ние ќе ви обезбедиме со глобалната комерцијални курир услуги, како што се ЕМС, DHL, UPS-от, FEDEX и така натаму. Можете да примате парцели во 5-10 дена. Во исто време ние исто така добредојдовте на продажбите на превозот на нашите производи.Ви благодариме!

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Врски
Пол:
Жените
Врски Тип:
Монтажни јаки
Стил:
Моден
Материјал:
Памук
Големина:
One Size
Одделот За Името:
Возрасни
Шаблон Тип:
Флорални
Шема:
јаки за жените надземни
Боја:
лажни јака блуза
Без разлика дали или не е во парк:
Yes
Применливи пол:
Женски
Инвентар Тип:
лажни јака
Применливи Возраст:
возрасни лажни јака
Функција:
украс
Материјал:
Памук
погодни за сезоната:
зима, пролет, есен
Производи во категоријата