.

.

Куче Палта Милениче Мало Куче Куче Качулка Дебела Јакна Облека Облека Outwear Есен Зима Куче Облека Јакна

Куче Палта Милениче Мало Куче Куче Качулка Дебела Јакна Облека Облека Outwear Есен Зима Куче Облека Јакна

DEN 265.00
DEN 327.36

Од стоката
Во магацинот


100% Сосема Нов & Висок Квалитет
Материјал : Полиестер
Големина : ,XS/S/M/L/XLXXL
Големина Назад Вратот Биста
XS 7.48/19 CM 7.87/20 CM 8.66/22 CM
S 8.66/22 CM 9.45/24 CM 11.02/28 CM
М 10.63/27 CM 11.02/28 CM 12.60/32 CM
L 11.81/30 CM 12.60/32 CM 15.75/40 CM
XL 13.39/34 CM 13.39/34 CM 16.54/42 CM
XXL 14.96/38 CM 14.96/38 CM 18.90/48 CM
Објектот Вклучува : 1 x Куче Облека
Answer : ___________________________ Note : 1.Транзиција : 1cm=10мм=0.39 inchh 2.Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. 3.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!

Таа е поголема од информацијата

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL
Тип:
Кучиња
Бренд Име:
panDaDa
Шема:
Цврста
Сезоната:
Есен/Зима
Материјал:
Полиестер
Производи во категоријата