.

.

100pcs Шарм ангел pendant 27*24mm Антички сребрен рачно изработени Накит Одлуки DIY Материјали Европската Алуминиумски додатоци Топла

100pcs Шарм ангел pendant 27*24mm Антички сребрен рачно изработени Накит Одлуки DIY Материјали Европската Алуминиумски

DEN 492.00
DEN 756.48

Од стоката
Во магацинот

100pcs Шарм ангел pendant 27*24mm Антички сребрен рачно изработени Накит Одлуки DIY Материјали Европската Алуминиумски додатоци Топла
Материјал : цинк легура(без олово)
1inch=25.4 mm 1mm=0.0393 инчен
Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето.
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Тоа само ќе ве однесе 1 минута. Ви благодариме!

Таа е поголема од информацијата

Бренд Име:
LZsilver
Метали Тип:
Цинк Легура
Шарм Тип:
Азбуката, Датуми & Бројки
Стил:
Класичен
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Производи во категоријата