.

.

1PC Goose во Облик на Силиконски Торта Мувла Арома Восок Картичка Торта Алатка Шеќер Занает Фондан Торта Алатки Торта Декорација Мувла Тесто Алатка

1PC Goose во Облик на Силиконски Торта Мувла Арома Восок Картичка Торта Алатка Шеќер Занает Фондан Торта Алатки

DEN 44.00
DEN 62.40

Од стоката
Во магацинот

Опис на Материјал : силикон Тежина : 27g Боја : како што тоа е прикажано на сликата На објектот боја автоматски ќе испрати Висок квалитет и тоа е лесно за употреба и чистење Тоа е мека и лесна за употреба Оценка на температура : -40 centigrade на +230 centigrade Забелешка : боја може да се прилагоди и упатство за мерење им овозможува на 1-2cm грешка Превозот
Ние ќе брод in1-3 дена по уплатата .
ако купувате голема количина,ве молиме контактирајте со нас ,ние ќе ви даде најдобра цена и превозот начин .
Ако имате било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас ,ние ќе се потрудиме за вас!
Повратни информации
Ние се прави голема промоција во нашата продавница , Сите објекти немаат никаква добивка , ние не сме за пари сега,но за добар фидбек. Ако не сте задоволни со нашата стока. Ве молиме контактирајте со нас : ) се надеваме дека секој купувачот да ги задоволи нашите објекти и услуги , па можеме да направиме повеќе бизнис во иднина : ) Нашите предмети се 100% квалитет на производите.Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите.
Топло Совети
1.боја ќе се испрати по случаен избор 2 . оваа мувла се рачно изработени од себе ,може да не биде толку голем и убавина, како што го замисли;ве молиме да обрнете внимание на големината информации пред да се направи купување.
Среќен шопинг

Таа е поголема од информацијата

Тип:
Торта Алатки
Број На Модел На:
D211
сертификација:
CIQ,ОД FDA,SGS
Бренд Име:
Aouke
Материјал:
Силикони
Сексуално Сугестивна:
No
Функција:
Еко-Пријателски
Торта Алатки Тип:
Габи,
Непристојни Слика:
No
Производи во категоријата