.

.

М2 Нордиска Митологија Пиратски Черепот На Главата Pendant Антички Сребрен Ретро Мистерија Шема Тор Чекан Pendant За Мажи

М2 Нордиска Митологија Пиратски Черепот На Главата Pendant Антички Сребрен Ретро Мистерија Шема Тор Чекан Pendant

DEN 78.00
DEN 96.00

Од стоката
Во магацинот


Producten Описи
М2 Нордиска Митологија Пиратски Черепот на Главата Pendant Антички Сребрен Ретро Мистерија Шема Тор Чекан Pendant За Мажи материјал : Цинк Легура пакување : OPP вреќа пакување независно услови : 100% нов Производ дисплеј во боја : фотографијата во боја (100% , како слика, квалитетот на додатоци, ве молиме слободно да се купат) Брзо Експрес : Цел> 150 $ DHL / ФЕДЕКС / UPS / ЕМС. Producten Детали Враќа : Ние нудиме 100% задоволството на вашето купување, Парите назад беше гарантира на сите наши објекти, во случај дека не сте задоволни со тоа, ние ќе процесот на наплата откако ќе се врати тоа. Колку што предмети се во иста состојба, но, превозот цена ќе биде на ваша страна. Ве молиме ни e-mail кога имате проблем со предмети да ви донесе од нас, па не само ни остави лош повратни информации. Коментари : Тука се и некои предлози за одржување на вашиот накит да ги задржи во добра состојба за подолго време. 1. Ве молиме не го пот вашиот накит во рака или да ги стави во вода. 2. Тогаш не носат истиот оној накит, за цело време, го користите вашиот различни накит за возврат. 3. Чувајте ги во кутија за накит кога не се носи, да ги задржи од влага на воздухот и прашина. 3. Ве молиме да не се судираат со други хард предмети. ви благодариме за вашето трпение!

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Пол:
Унисекс
Обликотшема:
Животните
Приврзоци Тип:
Solitaire
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Бренд Име:
MUMING НАКИТ
Број На Модел На:
N126,N127,N128
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Функција:
Декорација
Производи во категоријата