.

.

2018 Најновите Сомот Костим За Капење Жените Оглавник Бански Длабоко V Едно Парче Костим За Капење Backless Monokini Костим За Капење Beachwear Bodysuit

2018 Најновите Сомот Костим За Капење Жените Оглавник Бански Длабоко V Едно Парче Костим За Капење Backless

DEN 598.00
DEN 796.80

Од стоката
Во магацинот


Предмет : Едно Парче Костим За Капење Материјал : 80% Полиестер ; 20% Најлон Големина : S,M,L
Големина S=НАС Големина 0-2; Првенство 75 ABC; Биста 85-90cm; Половината 66-69cm; Хип 93-95cm Големина M=НАС Големина 4-6; Првенство 80 ABC; Биста 90-95cm; Половината 71-74cm; Хип 98-100cm Големина L=НАС Големина 8-10; Првенство 85 ABCD; Биста 95-105cm; Половината 78-81cm; Хип 104-108cm Од Супер еластичен, ве молиме изберете големина како нормално; Ако ви се повеќе се полни во биста или имаат подолг торзото јас предлагам големина поголема. Супер Квалитет На Костими За Капење) За Жени Бански Тип : Едно Парче Костим За Капење Пол : За Жените Материјал : Полиестер; Најлон Градник Стил : Нема Подлога / Поместена Поддршка Тип : Underwire / Жица За Слободни Шаблон Тип : Цврсти / Печати
"Stylism бутик" е оригинална couture бренд на Qingdao thinkbay е-трговија Co., Ltd, Основана во 2011 година. Почитувајќи ги "сакаат жените, љубовта на дизајн" бренд филозофијата, од естетски потреби на земјите од Западен жените , држење на телото , во комбинација со најновите меѓународни модни трендови, прилагодени на Западен жени , да се создаде облека бренд. Очекувањата преку уникатен дизајн , популарен стил, фина изработка, во комбинација со секси шоу да им помогне на жените и мудрост "интелектуална убавина".

Таа е поголема од информацијата

Големина:
S, M, L
Тип На Објект:
Еден Парчиња
Спорт Тип:
ПЛИВАЊЕ
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
m06273
Одговара:
Се вклопува помала од вообичаената. Ве молиме проверете ја оваа продавница е големината информации
Материјал:
Најлон,Полиестер,
Бренд Име:
Stylism Бутик
Производи во категоријата