.

.

Alileader Око Уред За Заштита Око Massager Воздушен Притисок Очила Музика Безжична Око Инструмент Rubing Вибрации Инфрацрвен Печка

Alileader Око Уред За Заштита Око Massager Воздушен Притисок Очила Музика Безжична Око Инструмент Rubing Вибрации

DEN 1466.00
DEN 2617.44

Од стоката
Во магацинот


Alileader Око Уред За Заштита Око Massager Воздушен Притисок Очила Музика Безжична Око Инструмент Rubing Вибрации Инфрацрвен Печка

Таа е поголема од информацијата

Примена:
Лице
Стандарден Напон:
220v
Бренд Име:
AliLeader
боја:
Бела/зелена/Golden eye порака
Материјал:
Пластични Око Massager со Греење и воздухот притиснете, Очите се Релаксираат - ви Помогне да
Моќта на чекање:
Батерија или на Батеријата(Батерии Не се Вклучени)
од стави:
6W
Време Поставување:
5min / 10min / 15min Мулти-фреквенција Вибрациона Масажа, произведува rhyth
Пакет Содржина:
(Со Мало Кутија)
Големина:
20 x 10 x 3cm High Frequency 3D Magnetic Field, helps to balance the a
Песната Количина:
3 релаксирачката музика за вашиот удобен уживање кога прават око mas
режим:
Висока температура mode / Ниска температура режим
Динамички Модел:
Пневматски
Производи во категоријата