.

.

Новата 3D DIY Дијамант Сликарство Крстот Бод Нашата Госпоѓа од Guadalupe Кристал Акупунктура Дијамант Везови Целосна Дијамант

Новата 3D DIY Дијамант Сликарство Крстот Бод Нашата Госпоѓа од Guadalupe Кристал Акупунктура Дијамант Везови

DEN 300.00
DEN 384.00

Од стоката
Во магацинот

Новата 3 D DIY Дијамант Сликарство Крстот Бод Нашата Госпоѓа од Guadalupe Кристал Акупунктура Дијамант Везови Целосна Дијамант
За Ефектот На поголема на големината, подобар ефект! Секој дијамант големина : 2.5x2.5мм. Ако сликата е комплексен, мала големина, ќе не е многу добро! Ако ви треба голем големината на никакви слики, ве молиме контактирајте со нас. За Нас Нашите дијамант сликарство се полу заврши, не вклучуваат рамка.Ние ќе се обезбеди дијамант везови алатки за вашиот направи. И ние ќе сместени 20% повеќе дијаманти! Квалитетот на нашите производи е најдобар! Кога ќе се заврши тоа, можете да испраќате фотографии од вашите слики за нас, ние ќе го покаже тоа да купувачи од целиот свет го цениме! Повратни информации Од вашето мислење е важно за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Тоа само ќе ве однесе 1 минута. Ви благодариме! Ако не сте задоволни со производот и услугата, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни и било неутрален повратни информации. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас. Ви благодариме! Добредојдовте На Нашата Продавница Наредниот Пат Кога Ќе Ја Посетите Нашата Продавница

Таа е поголема од информацијата

Големина:
20x25cm, 25x30cm, 30x40cm, 40x50cm, 50x60cm, 60x80cm
Шаблон Тип:
Портрет
Бренд Име:
Вежба Сјајна
Материјал:
Смола
Платно Пакување Метод:
Навива
Дијамант форма:
Плоштад
Стил:
Новата Класична/Пост-модерни
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Форма:
Еден
Надворешното Пакување:
хартиена кеса
Pasting Област:
Целосна
Број на Бои:
30-45
Производи во категоријата