.

.

За Nokia Lumia 530 Флип Паричникот СТП Кожа Случај За Microsoft Lumia 530 Покрие со Висок Квалитет Книга Стои Картичка Телефонот Случаи

За Nokia Lumia 530 Флип Паричникот СТП Кожа Случај За Microsoft Lumia 530 Покрие со Висок Квалитет Книга Стои

DEN 189.12

Од стоката
Во магацинот


За Nokia Lumia 530 Флип Паричникот СТП Кожа Случај За Microsoft Lumia 530 Покрие со Висок Квалитет Книга Стои Картичка Телефонот Случаи
Опис 1.100% сосема нов и висок квалитет . 2.Висок квалитет и совршено се вклопуваат за вашиот мобилен телефон. 3.Едноставен за инсталација и отстранување. 4.Постојат многу бои за вашиот избор. 5.Многу поволна цена, ако сакате да се купи повеќе, ве молиме контактирајте со нас, ние може да ви даде повеќе бенефиции! Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам !!!
- Ве молиме пополнете во примачот име и презиме во ред поради новата политика на руската обичаи,во спротивно, најверојатно нема да добиете пакет конечно .

Таа е поголема од информацијата

Мало Пакет:
Yes
Карактеристики:
Со Книга Стои Картичка
Функција:
Со Картичката Џеб,Потпирач,Адсорпција,Нечистотија-отпорни,Анти-удар
дизајн:
Обична,Бизнис
Тип:
Паричникот Случај
Компатибилен Бренд:
Nokia
Бренд Име:
YINGJIE
Големина:
4.0 inch
боја:
Fashionest Бои Како Сликата Шоу
Пад на превозот:
Yes
Трговија на големо:
Поддршка
Број На Модел На:
Случај За Nokia Lumia 530
Материјал:
СТП Кожа+Меки Силиконски
ОДГОВАРА ЗА:
За Nokia Lumia 530 Случај
Одговара за 1:
Маска За Nokia Lumia 530
Одговара за 2:
Случај За Microsoft Lumia 530
Производи во категоријата