.

.

Кристал Лебди Locket за Шарм Openable Магнетни Стакло Locket Pendant 4 Бои Триаголник Лебди Locket Со Синџири

Кристал Лебди Locket за Шарм Openable Магнетни Стакло Locket Pendant 4 Бои Триаголник Лебди Locket Со Синџири

DEN 292.00
DEN 478.08

Од стоката
Во магацинот


Ne cklace Висок Квалитет 6 Ноктот Круг Кристално Јасно Жена Едноставен Накит трговија на Големо,со Висок Квалитет накит alexandr
Пакување содржи : 1*Отвори стакло pendant 1*синџир
Име на производ : лебди lockets pendent ѓердан од Друг Материјал : Висок Квалитет Кристално Стакло Материјал : Алуминиум злато позлатен, кристално стакло, сушени цвеќиња, растенија Производ Локација : Кина Производ Стил : Едноставен Накит Стил е Применливо Луѓе : Жена И Мажите Пакување : Хартија Кутија за карти И Opp. Торба Користат за : W Партија,Матурска,Reunions, Дипломирањето партија,Божиќ Подарок,Подарок за Денот на Вљубените
синџири ќе испратена за слободни само подарок за вас ние ќе испрати иста боја со pendent
Ако се стави Ситните во стакло locket
тоа ќе биде многу убаво.
само ти покаже ефект
Забелешка : цените се без ситните

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Унисекс
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Метали Тип:
Цинк Легура,Од Не ' Рѓосувачки Челик
Pendant Големина:
30*30мм
Материјал:
Метал
Бренд Име:
HAILLADTOP
Обликотшема:
Геометриски
Број На Модел На:
XL036
Синџир Тип:
Линк Синџир
Стил:
Класичен
Метали Тип:
Стакло
Тип На Објект:
Приврзоци со синџир
Meterial Тип:
Алуминиумски+Очила
Пакет:
Поединечно завиткани
Пердув:
Сите натпревар/Simplse мода
Бои:
Сребрена/ Црна/Gold /Розово злато
Wether може да се отвори :
Да, може да се отвори и да го стави шарм во
Производи во категоријата