.

.

Калено Стакло Филм Екран Заштитник За Леново Табот 3 10 Бизнис TB3-X70F X70N X70L X70M 10.1 Таблет + Чистење Брише Не Кутија

Калено Стакло Филм Екран Заштитник За Леново Табот 3 10 Бизнис TB3-X70F X70N X70L X70M 10.1 Таблет + Чистење

DEN 8136.00

Од стоката
Во магацинот

За руската клиент, ве молиме да се обезбеди контакт име и презиме, ако не, руски царинското ќе се одржи на пратката и испрати назад до Кина.1" Таблет КОМПЈУТЕР совршено 2. Промовира чувствителност на допир и го подобрува оптички јасност 6. Oleophobic слој отпорен на интерпункција и smudges со напредна технологија која ја намалува појавата на отпечатоци од прсти 7. Било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност. Висок степен на калено стакло со 9 H цврстина оценка спречува штета во случај на гребнатини и гребнатинки 3. Добредојдовте истрага. Ние обично се изјасни стоката како ПОДАРОК на commericial.
Внимание : Нашата фабрика е специјализирана во производство на заштитна фолија и Калено Стакло Екран Заштитник за мобилен телефон и таблет компјутер, исто така ги вклучуваат и универзалната екран заштитник. Царинската 1. Цената што ја плаќаат за објектот исклучува било царински даноци. Бидејќи epacket не го прифати електронски производ овие денови. Ви благодариме за соработката. Ви благодарам многу. Ако ви треба некоја посебна големина, ние може да го прилагодите за вас. Ако ова не е во ред, ве молиме, известете. Ние само брод да се потврди цел адреса. Почитувани, ако изберете Продавачот за Испорака Метод, можете да ги пратите на вашиот парцела, како и да имаат следење на информации. Се вклопуваат совршено и остава сите копчиња, камера, пренос на податоци пристаниште и полначот отворена порта. Конструиран за да се зајакне силата на критичните точки на влијание, што резултира со продолжено издржливост
Пакување вклучувајќи
50 компјутери x Калено стакло филм без мало поле
50 компјутери x Влажно чистење на хартија 50 компјутери x Хемиско чистење на хартија 50 компјутери x Прашина-апсорбер
Превозот 1. Време на испорака : руски : 15-40 дена; Европски земји : 15-30 дена, АМЕРИКА & Австралија : 10-30 дена 2.

Таа е поголема од информацијата

Употреба:
PDA
Бренд Име:
dolmobile
Карактеристики:
Ултра Јасно
Компатибилен Бренд:
за lenovo
Материјал:
калено стакло
Количина:
10 Пакети Погоре
Пакет:
No
Производи во категоријата