.

.

NESUN Моден Бренд Мажите Автоматско Самостојно Правец на Механички рачни часовници Прозрачна Водоотпорен Спортски Часовници Часовник Relogio Masculino

NESUN Моден Бренд Мажите Автоматско Самостојно Правец на Механички рачни часовници Прозрачна Водоотпорен Спортски

DEN 5457.00
DEN 10493.76

Од стоката
Во магацинот

Ќе ни биде мило да одговорат на секое прашање.Вашето мислење е навистина важно за нас.На тој начин ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објект на време.Со цел да се обезбеди да добиете вашата стока се ослободени од данок при увоз,ние ќе го пријават како пониска вредност.Бренд : NESUN 9808 Стил : Спортот & Fashion & Бизнис и Луксузна Движење : Automatic Движење Tourbillon Главна Карактеристика : Висока Цена Сооднос 22 Накит Автоматско Движење 316 L не 'Рѓосувачки Челик Случај Sapphire Стакло Моќ Резерви 316 L не' Рѓосувачки Челик Бенд Притисни Скриени Копчето Chasp Прозрачна Раце 5 ATM Спецификација (приближно) : Вкупна Должина : 220mm Случај Дијаметар : 42mm Случај Дебелина : 12mm Бенд ширина : 20mm Производ тежина : 156g Превозот Испорака : 1.Било увозни давачки на такси ќе биде на купувачот одговорност.Голема цел попуст : Ако треба да се одржи голема цел која е повеќе од max количина, ве молиме контактирајте со нас за да добиете специјален попуст, и ние поддршка за промет на големо.Имате било какви прашања слободно контактирајте ме.Предмети ќе биде предаден во рок од 1-3 дена откако ќе се потврди на вашата исплата. PS : Ние да се обиде да одговори што е можно побрзо. Ако не примите објект во рамките на 60days, ве молиме контактирајте со нас, а потоа ние ќе ви помогнат да ги пратите тоа! 4.Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, губење на време во царинската царинење.Ако стоките имаат било каков проблем и не сте задоволни со тоа, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да го решите вашиот проблем. но, дозволете да го одложи respinse за не-бизнис време. Ве молиме не ни остави неутрален или негативен фидбек. Ви даде задоволителен одговор. Ова пониска цена не се одрази на вкупната цена сте платиле или пазарната вредност на стоката и може да не важат за земји со различни тарифни правила.

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Механички Рачни Часовници
Бендот Ширина:
20mm
Dial Дијаметар:
42mm
Функција:
Отпорен На Вода,Заврши Календарот,Недела Екранот,Шок Отпорни,Светлечки Раце,Фаза На Месечината
Бендот Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Отпорност На Вода Длабочина:
5Bar
Кутии & Случаи Материјал:
Leatherette
Случај Дебелина:
12mm
Dial Прозорец Материјал Тип:
sapphire кристално
Движење:
Автоматско Само-Ветрот
Број На Модел На:
9808
Затворач Тип:
Притисни Копче Скриени Затворач
Стил:
Fashion & Неврзан
Бренд Име:
Nesun
Бендот Должина:
22cm
Случај Обликот:
Круг
Пол:
Мажите & машки
Тежина:
156g
Производи во категоријата