.

.

FENASY 18K Злато peandant бисер Накит, ѓердани & pendant за љубителите 18k злато партија бисер приврзоци испрати s925 сребро ѓердани

FENASY 18K Злато peandant бисер Накит, ѓердани & pendant за љубителите 18k злато партија бисер приврзоци испрати

DEN 793.00
DEN 1555.20

Од стоката
Во магацинот


Таа е поголема од информацијата

Гем Боја:
Бела, Црна, Розова, Виолетова, Злато
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Парична казна
Број На Модел На:
P18135003
Метали Тип:
Жолто Злато
Обликотшема:
Капка Вода
Бисер Тип:
Слатководни Бисери
Пол:
Жените
Pendant Големина:
бисер големина
Метал Печат:
18k
Повод:
Партија
Синџир Тип:
Линк Синџир
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Страна Камен:
Никој
Главниот Камен:
бисер
Стил:
Тренди
Certificate Type:
CNAS
Бренд Име:
FENASY
Сертификат Број:
Други
Бисер Тип:
Природните Слатководни бисери
бисер боја:
бела,розова,виолетова,црна,златна
Пакет:
Исклучителна Накит Кутија
Производи во категоријата