.

.

Тренди Среќен Љубов Облаци Ѕид Decal Налепница Бебе Бебе Соба Спална Соба Биде Храбар Ѕид Налепници Прекрасна Симпатична Модерна Уметност Decals Mural Z272

Тренди Среќен Љубов Облаци Ѕид Decal Налепница Бебе Бебе Соба Спална Соба Биде Храбар Ѕид Налепници Прекрасна

DEN 383.00
DEN 510.72

Од стоката
Во магацинот

Стап трансфер филм на дизајнот, избегнување на создавање на меурчиња колку што е можно,тогаш scrape тоа повторно и повторно, со вашата картичка.Внимателно место дизајн и филмот на вашиот дисплеј површината. * Нашата пренослив висок квалитет мет винил decals кога се применува на ѕидот се погледне насликани на! * Отстранлив ѕид decals може да се примени во речиси сите чиста, мазна, прашина и маснотии слободна површина. * Големина на decal може да биде малку поголем за да се покаже дека сите детали. Но бојата уште можеби малку поинаква според илустрација и на екранот ефект. Предмети се испраќаат од Кина, од Воздухопловната, нормално, да стигнете до повеќето земји во рок од 15 до 30 дена.Внимателно отстранете трансфер филм, со decal дизајн во прилог, од подлога од хартија. Ви благодарам многу! Ве молиме дозволете ни да знаеме пред да замине никакви негативни повратни информации. Срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации доколку не сте задоволни со нашата објекти и услуги. Транзит време и за време на Испорака се разликуваат во зависност од тоа каде ќе се наоѓа и каде се вашите пакет доаѓа од, како и превозот метод.
За Боја : Ние се трудиме нашиот најдобар покаже вистински производ. * Нашите decals се направени со висок квалитет отстранлив винил и се обичај се намали кога се купени. Вашиот поглед за нас ќе бидат високо ценети.Ѕидот Decal-1 компјутер ;Пренос Филм - 1 компјутер;Режа -1 pc;Картичка -1 компјутер.Флип преку и да ги отстрани останатите подлога од хартија.Направи (Што може да се сече на парчиња како што се бара. И ние ќе остави позитивни повратни информации за сите купувачи.)
Превозот и Испорака Време Ние брод на светот.
Добредојдовте на нашата Продавница !
Ве молиме прочитајте ги опис на производот и се чувствуваат слободни да не контактирате со било какви прашања!
За Големина (1 инч =2.

Таа е поголема од информацијата

боја:
Црна, Бела, Црвена, Жолта, Портокалова, 10 Руменило, 12 Светло Сина, 13 Медиум Сина, 16 Цар Сина, 19 Green, 21 Теал, 24 Браун, 26 Државата Сива, 27 Сива, 28 Темно Сива, 29 Hydrangea Виолетова, 30 Виолетова, 31 Виолетова, 35 Меки Розова, 36 Fuchsia
Класификација:
За Ѕид,За Фрижидер,Кат Налепници,За Плочка,Прозорец Налепници
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Стил:
Модерна
Број На Модел На:
Z272
Спецификација:
Single-piece Package
Тема:
Шема
Бренд Име:
ZINIAN
Сценарија:
Ѕид
Материјал:
ПВЦ
боја:
20 бои
Производи во категоријата