.

.

(5) бела бакар затворени опашка EXCELLA Хонг Конг-направени YKK метал патент полирање сплескани заби

(5) бела бакар затворени опашка EXCELLA Хонг Конг-направени YKK метал патент полирање сплескани заби

DEN 561.00
DEN 623.52

Од стоката
Во магацинот


На овој линк е достапен во различни должини
Дебелина : Број 5, двете страни на забот се повлече заедно, заб широчина од околу 6 mm
Тип : затворена опашка, заврши, не треба да се reprovision други додатоци (освен ако не пократок употреба).
Тип : со автоматско заклучување повлече главата, се повлече првиот слајд не е лесно да се отвори, може да се користи за облека детали, како што се деколте, манжетни, Kukou, џеб
Исто така, може да се користи за кожа ранци, чанти, паричници
EXCALLA карактеристики :
1. Секој заб е полиран и полиран, и еден метал заб се потешки од регуларните заб.
2. забот и се повлече главата на electroplating ефект е еден од финост, нема боја.
3. Мазна рачка
Густа и мазна метални заби, убава позлата ефект на пополнување на квалитетот на облека и кеси.
Генерално се користи за high-end облека ткаенини, високо ниво на багажот
Овој став патент должина мерење стандарди
Должината дадени во продавницата е "А" растојание на сликата, со исклучок на "Б" и "В" дел

Таа е поголема од информацијата

боја:
12cm, 16cm, 18cm, 20cm, 25cm, 30cm, 35cm, 40cm, 45см, 50cm, 55cm, 60см
Тип На Производ:
Патент Лизгачи
Техника:
позлата
Метал Тип:
Дувачкиот
Големина:
5
Функција:
00
Број На Модел На:
5
Материјал:
Метал
Бренд Име:
FANYI
Лизгачот Тип:
Автоматско Заклучување
Производи во категоријата