.

.

100pcs Pastorale Стил Круг Калај Кутија Медицина Чај Организатор Свадба Tinplate Накит за Чување Бесплатен Превозот

100pcs Pastorale Стил Круг Калај Кутија Медицина Чај Организатор Свадба Tinplate Накит за Чување Бесплатен

DEN 6144.00

Од стоката
Во магацинот


Материјал : Tinplate
Големина : 8.5cm X8.5cm X3.5cm/3.3*3.3*1.4 инч
Боја : Случајно Употреба : Совршен за бонбони,чај,подарок,Накит

Таа е поголема од информацијата

боја:
Случајно
Повод:
Крштевка & Крштевањето,Свадба & Ангажман,Свадба
Шема:
Цртан Слика,Цвет
Број На Модел На:
N0216
Материјал:
Метал
Број на Компјутери:
1pc
Производи во категоријата