.

.

P2092 Dongmanli ТВ Чудни Работи Сончоглед Lanyard Значка ID Lanyards/ Мобилен Телефон Јаже/ Клучни Lanyard Вратот Ремени Додатоци

P2092 Dongmanli ТВ Чудни Работи Сончоглед Lanyard Значка ID Lanyards/ Мобилен Телефон Јаже/ Клучни Lanyard

DEN 115.00
DEN 143.52

Од стоката
Во магацинот

100% Нов Висок квалитет на Нови Lanyards
Lanyard е совршен за мобилен телефон, внесете синџир, mp3, камера, сигурносни беџови, Ид, Клучеви итн
Материјал : Полиестер/Најлон,Метал
Одличен подарок за доктор, медицинска сестра, стоматолог, наставник, ТОА лице, директор ,работник Воена секој кој треба да се покаже ID редовно.
Пакетот вклучува :
1 x lanyard

Таа е поголема од информацијата

Бренд Име:
dongmanli
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Унисекс
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Слика
Тип На Објект:
Клучни Синџири
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Други
Производи во категоријата