.

.

Европа железо уметност ресторан droplight модерниот краток спалната соба ноќни ламби индивидуални корејски три јадења pendant светлина

Европа железо уметност ресторан droplight модерниот краток спалната соба ноќни ламби индивидуални корејски

DEN 4368.00
DEN 6240.00

Од стоката
Во магацинот


Таа е поголема од информацијата

Боја На Каросеријата:
види шема, видете табела
Бренд Име:
DEEVOLPO
Е Светилки Вклучени:
Yes
Инсталација Тип:
Цевка Подигната
Извор На Енергија:
DC
Напон:
220V
сертификација:
CCC
Извор На Светлина:
Халоген Светилки
Стил:
Модерна
База Тип:
B22
Заврши:
Железо
Е dimmable:
Yes
Осветлување Област:
1-3square метри
Материјал:
Метал
Број на извори на светлина:
10
Техника:
Обична Обоена
Абажур Боја:
Бела
Место:
Салон
Тип На Објект:
Pendant Светла
прилагодлива висина:
0.5
Главното поле на примена:
Дома места
Светилка на телесна маса:
Железо
Зрачењето Област:
3 ㎡
Извор број:
Други
Тип:
CH1005
Производи во категоријата