.

.

2017 Нова Мода Лето Овошје Бисер ОЛ Стил Ластичиња за Коса Носители венчиња Заболување на Жените Гума Бендови Девојка Вратоврска Коса Додатоци

2017 Нова Мода Лето Овошје Бисер ОЛ Стил Ластичиња за Коса Носители венчиња Заболување на Жените Гума Бендови

DEN 46.00
DEN 90.72

Од стоката
Во магацинот


име на производ : 2017 Нова Мода Лето Овошје Бисер ОЛ Стил Ластичиња за Коса Носители венчиња Заболување на Жените Гума Бендови Девојка Вратоврска Коса Додатоци ;
Материјал : емајл овошје,симулирани бисер;
Димензии : дијаметар околу 6cm;

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Headwear
Материјал:
Polyethersulfone,Памук
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Бренд Име:
Aikelina
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
Жените девојки
Тип:
еластична венчиња
Производи во категоријата