.

.

10Yards 14mm 1/2 Геометриски Спакувани Ткаени Жакард Лента DIY Свадба Партија Подарок Завиткување Шапка Облека Завеса Додаток

10Yards 14mm 1/2 Геометриски Спакувани Ткаени Жакард Лента DIY Свадба Партија Подарок Завиткување Шапка Облека

DEN 254.00
DEN 282.24

Од стоката
Во магацинот


Таа е поголема од информацијата

Тип На Производ:
Панделки
Шема:
Геометриски
Бренд Име:
TPSMOC
Техника:
Жакард
Материјал:
Полиестер / Памук
Број На Модел На:
ZD05110
Ширина:
1/2
Ткаенина Тип:
Полиестер
Стил:
Единствен Лик
боја:
како Слика
пакет:
Opp Вреќа/10Yards/Многу
Место на Потекло:
Жеџијанг(копно)
Големина:
14mm (1/2'')
Производи во категоријата