.

.

Моден Бохемски Племенски Накит Тигар око Природен Камен Заврзана Handmake Капка Pendant Ѓердани За Жените, Етничките Вратот

Моден Бохемски Племенски Накит Тигар око Природен Камен Заврзана Handmake Капка Pendant Ѓердани За Жените,

DEN 339.00
DEN 575.52

Од стоката
Во магацинот

Ако сте задоволни со нашите производи ќе нареди, ве молиме оставете позитивни повратни информации. Парична казна изработка
По продажбата и повратни информации
Вашето задоволство е афирмација на нашата работа.Совршен сјајна. Ако не сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации. ние ќе ја цитираше најниска цена на CPAM(Кина Пост Воздух Mail),EMS,DHL,FEDEX,ТНТ, итн за да можете да изберете.Тоа е нашата голема извршување. ОЕМ е добредојден.
Ако имате потреба да користите други плаќања на,ве молиме слободно да не контактирате по е-пошта или пораки. Добредојден за да ги видите нашите производи преку нашата продавница, ќе видите многу убави производи. Одличен квалитет.
Ако сакате ни да брод на пакет преку посебен начин, како "кина пост бавен начин",ве молиме контактирајте со нас. Ние можеме да работиме заедно за решавање на каков било спор!
Големи нарачки
Големи купувачи може да контактирате со нас за големи нарачки, ќе им понуди најевтина цена за вас во прв пат
Плаќање
Зачувам е безбедно за двете купувачи и продавачи, ние recommond можете да изберете Зачувам,таа го поддржува Кредитна картичка,Moneybookers,Виза,Мастеркард,Western union итн.
Пакет ќе бидат испратени во 2~5 дена, некои предмети треба повеќе време да се произведуваат,pls се разбере и да се обиде да го научат тоа од нас!
За Нас
Hongen додаток е веледрогерија, специјализирана во производство и продажба на видови на модата jewelries и додатоци, облека, додатоци и украси.
Ние ќе испорака на стоката да ви откако пристигна пари
Испорака
Ние препорачуваме превозот метод што се наведени на страната
Се разбира, можете исто така да изберете побрзо превозот метод,и превозот цена ќе се додаде.

Таа е поголема од информацијата

Главниот Камен Боја:
игла контакт, knoted
Должина:
86cm
Бренд Име:
MOODPC
Метали Тип:
Никој
Пол:
Жените
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Стил:
Чешка
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Број На Модел На:
2
Обликотшема:
Лице
Pendant Големина:
2-5cm
Компатибилност:
Сите Компатибилен
is_customized:
Yes
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Функција:
2
Производи во категоријата