.

.

AESOP Мода Мажите се Види Мажите Црна Автоматски Механички врвката за на рачен часовник Sapphire Кристал Црна Машки Часовник Relogio Masculino 2018

AESOP Мода Мажите се Види Мажите Црна Автоматски Механички врвката за на рачен часовник Sapphire Кристал Црна

DEN 2687.00
DEN 4478.40

Од стоката
Во магацинот


AESOP Мода Мажите се Види Мажите Црна Автоматски Механички врвката за на рачен часовник Sapphire Кристал Црна Машки Часовник Relogio Masculino 2018
УСЛУГИ
Топла продажба на производи од врвот продавачи
Сите нарачки се испраќаат од Ali Express складишта во рок од 24 часа
Посветен на услуга на клиентите
ПАКУВАЊЕ И ИСПОРАКА ГАРАНЦИЈА
Уживајте во мирот на умот со Ali Express врата-до-врата пакување и испорака заштита

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Механички Рачни Часовници
Бендот Ширина:
20mm
Функција:
Отпорен На Вода,Светлечки,Заврши Календарот,Фаза На Месечината
Бендот Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Случај Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Затворач Тип:
Хривнија Тока
Случај Дебелина:
12mm
Бренд Име:
AESOP
Dial Прозорец Материјал Тип:
sapphire кристално
Движење:
Автоматско Само-Ветрот
Dial Дијаметар:
41mm
Кутии & Случаи Материјал:
Хартија
Стил:
Луксуз
Број На Модел На:
AESOP 9002a
Бендот Должина:
22cm
Отпорност На Вода Длабочина:
3Bar
Случај Обликот:
Круг
види движење:
Автоматско Самостојно Правец Види
мажите се види:
AESOP Mens Часовници Врвот Луксузен Бренд
види пакување:
Подарок кутија
Производи во категоријата