.

.

15KG 1g екран на допир за Дигитални Кујна Скала 15kg Голема Исхрана Губење на Рамнотежа Тенок Нерѓосувачки Челик Електронски Ваги

15KG 1g екран на допир за Дигитални Кујна Скала 15kg Голема Исхрана Губење на Рамнотежа Тенок Нерѓосувачки

DEN 616.80

Од стоката
Во магацинот

Опис На Производот : Карактеристики :
100% сосема нов и висок квалитет.
Големи не-магнетни не ' рѓосувачки челик платформа.
LCD дисплеј со back-светлина.
На допир копчиња
Tare функција за да се добие нето тежина.
Над-оптоварување индикатор.
Автоматско исклучување.
Екран : LCD со сино светло
Лесен за употреба.
Капацитет : 15kg
Резолуција : 1g
Моќност : 2 X AAA батерија(не се вклучени)
На точноста : 1g
Боја : siliver
Големина на : 22.5*16.5*1.8 cm
Тежина : Matal
Пакување Се Вклучени :
1 X Дигитален Скала
Слики :

Таа е поголема од информацијата

Мерење На Тежина:
Други
Бренд Име:
Aihogard
Мерење Алатки Тип:
Кујнски Ваги
Материјал:
Пластични
сертификација:
CE / ЕУ,CIQ
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
Тип:
Мерење Алатки
Број На Модел На:
N1293-01
тип 1:
Клупата Скала
Капацитет:
5g-15kg
Скала Употреба:
Кујнски Ваги
функција 1:
Мини скали
Карактеристика 2:
храна Скали
функција 3:
овошје скала
Тип:
Џеб Скала
Дисплеј Тип:
LCD
Производи во категоријата