.

.

Месо slicer хамбургер производител на месо stuffers колбас машина мелница за месо кујна месо алатка

Месо slicer хамбургер производител на месо stuffers колбас машина мелница за месо кујна месо алатка

DEN 170.40

Од стоката
Во магацинот


Месо slicer хамбургер производител на месо stuffers колбас машина мелница за месо кујна месо алатка
Име на производ : месо slicer
Материјал : ABS & 304 од не ' рѓосувачки челик
Големина : 22 * 12.5 * (6.5 + 2.2) cm
Водич :
1, состојки на slicer, повлечете надолу slicer жица
2, со една рака врз база на slicer, од друга страна, принуден надолу сечење дел на дното
функција :
1, употреба на високо-квалитетна челик жица, жица и опрема конвергенција цврсто, остар и трајни производи за сечење
2, slicer направени од високо квалитетна ABS смола материјал, тешки и тешко да деформација
3, телото ад хок против пролизгување ритам картичка позиција, може да се игра цврста улога во храна
4, лесен за употреба, едно време заврши храната парчиња, не треба да се користат нож
1 x месо slicer

Таа е поголема од информацијата

Бренд Име:
HelloKIMI
Број На Модел На:
HY0018
сертификација:
ФДУ,CIQ
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
Тип:
Месо & Живина Алатки
Месо & Живина Алатки Тип:
месо slicer
Материјал:
Пластични,Од Не ' Рѓосувачки Челик
Производи во категоријата