.

.

Нови 42 Дупка Обетки Складирање Книга Креативен Дизајн Накит Екранот Накит Носителот Кожа Обетки Складирање Страница Случај За Подарок

Нови 42 Дупка Обетки Складирање Книга Креативен Дизајн Накит Екранот Накит Носителот Кожа Обетки Складирање

DEN 546.00
DEN 642.24

Од стоката
Во магацинот


Добредојдовте во мојата продавница, сите производи може да се обезбеди квалитет, секој гостин ќе добиете мал подарок.
ако имате било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас , ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне. Ткаенини : Крос-шема Стп кожа
Продажба точка : неговиот уникатен изглед патент, креативни, иновативни. Студ контрола е потребно.
Надградена верзија може да се сместат до 42 пара на обетки, средниот ред дуплекс може да бидат обесени. Совршен дизајн, во близина на earring нема да фаќа по "единствена, обетки контролира целата мрежа", исто така додели дизајнер earring екранот стои, продавачот за продажба на обетки и студ контрола не смее да го пропушти тоа
***
************************************ ******************

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Производ Карактеристики:
Protable накит книга ,креативен дизајн , може да се одржи 42 пара обетки
Објектот Тежина:
260g
Објектот Ширина:
14cm
Објектот Дијаметар:
18.5cm
Објектот Висина:
4.5cm
Број На Модел На:
Sp0
Објектот Должина:
18.5cm
Накит Пакување & Display Type:
Случаи & Прикажува
Материјал:
кожа
Се применуваат за подароци прилики:
Патување спомен, свадба, надоместоци на вработените
Боја:
Сина, црна, бела, розова, црвена роза
Големина:
18.5 * 14 * 4.5 cm
Производи во категоријата