.

.

Пластика или дрво фото рамка со мека глина отпечаток, DIY бебе рака и нога печати Рака стапало Бебе прво Годишнината украс

Пластика или дрво фото рамка со мека глина отпечаток, DIY бебе рака и нога печати Рака стапало Бебе прво Годишнината

DEN 2411.00
DEN 2976.00

Од стоката
Во магацинот

Пластика или дрво фото рамка со мека глина отпечаток, DIY бебе рака и нога печати Рака стапало Бебе прво Годишнината украс
'
Полна големина : 40 x 28 см
Inkpad големина : 12x17cm
Големина на слика : 7x7cm
Тежината на објектот : околу 1.3 килограми
Материјал : пластика или дрво + inkpad
Реден број : YR440 K
Пакување : кутија
Употреба : фото рамка стапало модел креативни Исклучителен подарок Домашни ракотворби украс
1.Ве молиме бидете сигурни дека вашата поштенска адреса, е точно! Нормално предмети ќе биде предаден во рок од 3 работни дена по добивањето на уплатата. Некои персоналните цел или промет на големо со цел може да потрае малку подолго време за негова обработка. 2.Предметите ќе бидат испратени од страна на Кина Пост Воздух Пошта, која се 5-30 дена за САД. 15-30 дена да Канада, Европа, Австралија. Поради царинење, на пакети испратени до руската и Бразил ќе потрае околу 20-40 работни дена. 3.Ако сакате да се биде што побрзо, ве молам Контактирајте Ме за EMS ( 7-15 дена)или DHL(3-10 дена). 4.Исто така, пакетот може да го одложи во некои важни фестивал (на пример Пролетниот Фестивал и Chrismas, Кинески Национален Ден)или природни катастрофи(на пример вулканска експлозија, густа магла и така натаму).Па ве Молиме да не контактирате ако не можете да добиете објектот во 30 дена. ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезди) повратни информации. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука. Ви благодариме!

Таа е поголема од информацијата

Големина:
wooden frame
Стил:
Европа
со слика картичка:
Yes
Број На Модел На:
YR440K
Пакување Тип:
2 Кутии
Тип:
Фото Рамка
Обликот:
правоаголник
Бренд Име:
YRHCD
Материјал:
Дрво
Големина:
40 x 28 cm+/-1cm
Производи во категоријата