.

.

Алуминиум легура Худ Проп алатки Најлон јаже комплет Paintless Дент Поправка Алатки автомобил тело поправка алатки моторот покритие поправка на комплет

Алуминиум легура Худ Проп алатки Најлон јаже комплет Paintless Дент Поправка Алатки автомобил тело поправка

DEN 354.00
DEN 393.60

Од стоката
Во магацинот


Алуминиум легура Худ Проп алатки Најлон јаже комплет Paintless Дент Поправка Алатки автомобил тело поправка алатки моторот покритие поправка на комплет
Ова е добар за полнење кои можат да ви помогнат стабилна моторот покритие,па можете да направите pdr со кука !
Од 15 до 24 инчен худ проп
1.5 М најлон јаже

Таа е поголема од информацијата

Примена:
Домаќинство Постави Алатка
Број На Модел На:
PDR кралот
Пакет:
Торба
Големина:
280x150mm
Тип:
Комбинација
DIY Материјали:
Металугрија
Бренд Име:
PDR кралот
Тип:
Авто Тело Светилка Paintless Дент Поправка LED Светло PDR Tools 3 LED Ленти
Име:
Алуминиум легура Худ Проп алатки Најлон јаже комплет Paintless Дент Поправка На
Тип:
Рака Алатки
Производи во категоријата