.

.

ZTE LTF8502-BC+ ММ-300М-850-10G-C Gigabit multimode 300 метри LTF8502

ZTE LTF8502-BC+ ММ-300М-850-10G-C Gigabit multimode 300 метри LTF8502

DEN 1440.00

Од стоката
Во магацинот


Добредојдовте на See Me Technology Co., LTD Попуст за промет на големо? Повеќе дел броеви? Цитат за БУМ? Сите наши производи се обезбеди една година гаранција за квалитет. За повеќе информации или техничко прашање, ве молиме да бидат слободни да контакт See Me услуга.

Таа е поголема од информацијата

Бренд Име:
SMTE
Број На Модел На:
LTF8502-BC+
Состојба:
Нов и Оригинален
Производи во категоријата