.

.

FXCNC Алуминиум Прилагодливи Мотоцикл Кочница Спојки Показател За Хонда CB599 БЛАГАЈНИЧКИТЕ 600 HORNET 600 1998 - 2006 2001 2002 2003 04 05

FXCNC Алуминиум Прилагодливи Мотоцикл Кочница Спојки Показател За Хонда CB599 БЛАГАЈНИЧКИТЕ 600 HORNET 600

DEN 984.00
DEN 1199.52

Од стоката
Во магацинот

Инаку ,ние ќе испрати Црна прилагодувач за вас .ве молиме оставете порака по плаќање .Боја : Покаже како Слика
4.ни ги испратите на екранот .ние ќе ви даде Најдобри попуст Или Убав подарок во вашето следно купување
2. Се врати превозот надомест се плаќа од страна на купувачот.Ви благодарам за вниманието
Внимание Забелешка 2 : ние ќе ја испрати на рачката одговара на Насловот мото модел .Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.Состојба : 100 % Сосема Нов
2.Ви благодариме
Фото детали :
1.Други : Совршено се вклопуваат и да нема измена е потребно, без инсталирате инструкции вклучуваат
Внимание Забелешка 1 : Постојат 8 Бои за Прилагодувач .ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ.
Fitment:
Функција :
1.АКО твое е друг модел . Објектите што сте ги примиле во рок од 30 дена од доставената датум.ве молиме контактирајте со нас пред да купите . Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. АКО не сте задоволни со нашата предмети и услуга .Прилагодлив : Целосно 6 позиции со прилагодливи
7.Прилагодувач Боја : Црна Сребро Злато Сина Црвена Сива Портокал Зелена
8. Објектите што сте ги примиле неискористени,неоштетени и во оригиналниот пакет. Барање : 1.Ве молиме љубезно ни даде 5 Ѕвезди позитивни .ние ќе ви помогнат да се реши овој ПОБРЗО и да ви ги задоволи ~
АКО не сте 100% задоволни со квалитетот на купувањето од FX ,што може да се врати или размена вашиот itemswithin 30 дена од доставената датум.и ние ќе ви помогнат да проверите дали имаме лост одговара или не .АКО сакате да ја смените бојата .ние ќе го цениме што може да ни се јавите пред да сакате да остави Негативни (под 2 ѕвезди) Или Netural (3 ѕвезди).На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.

Таа е поголема од информацијата

Година:
1998 - 2006
Бренд Име:
FX FXCNC ТРКИ
Објектот Ширина:
2cm
Објектот Дијаметар:
1cm
Објектот Должина:
14.7cm
Објектот Висина:
2cm
Објектот Тежина:
350g
Име На Модел:
M002
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Материјал Тип:
Алуминиум
Тип На Објект:
Јажиња & Кабли
Специјални Функции:
прилагодлив
Motobike Направи:
Хонда
боја:
Црна Сребро Злато Сина Црвена Сива Портокал
Fitment:
За ХОНДА CB599 CB600 HORNET 600 1998 - 2006
Модел 1:
За Хонда CBR 600 F2 F3 F4 F4i 1991 - 2007 година
Модел 2:
За ХОНДА CB919 2002 - 2007 година
Модел 3:
За ХОНДА CBR900RR 1993 - 1999 година
Модел 4:
За ХОНДА VTX1300 2003 - 2008
Модел 5:
За ХОНДА, NC700S NC700X 2012 - 2013
Модел 6:
За Хонда CBF500 2004 - 2007 година
Производи во категоријата