.

.

26*31mm 50pc 4hole мали дрвени зглоб позлатен пеперутка пакување кутија додатоци шарки антички зглоб накит gif дрвена кутија

26*31mm 50pc 4hole мали дрвени зглоб позлатен пеперутка пакување кутија додатоци шарки антички зглоб накит

DEN 669.60

Од стоката
Во магацинот

Повратна информација : Доколку имате било какви проблеми со нашите производи или не добиле парцела. (Ве молиме имајте на ум : тоа може да се појават дополнителни трошоци, како што се изразуваат) 5. Се ослободи од сите посредници и да ви се поевтини. Тоа обично трае 15-60 денови за испорака, Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во одделни земји 4. Ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Услуги на клиентите време : Пекинг време Пон. Ако преферирате други превозот методи, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас, ви благодарам многу. Производ параметар : Број : W-020 Материјали : Железо : 6. Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.Нашиот сите производи се директни продажби на производители, брз време на испорака,цена концесии,обезбедување на квалитет. Ние ќе го испрати во рок од 1-3 дена откако вашата уплата е завршен. Секоја ваша посета
и купување е голема поддршка и охрабрување за нас, и ние ќе
гаранција : секој пат кога ќе го купи производот, ние ќе одиме преку нашата строги инспекциски
и потврда! Со нетрпение очекувам да работат со вас за долго време!
Бидејќи производите на компанијата се повеќе, во продавница може да не биде прикажано, доколку имате потреба, можете да
контактирајте со нас, ние може да ви испрати компанијата каталог.

Таа е поголема од информацијата

боја:
Златни, Никел
Тип:
Мебел Зглоб
Материјал:
Железо
DIY Материјали:
Дрво
Број На Модел На:
W-020
Страна Панел Дебелина:
16mm
is_customized:
Yes
Бренд Име:
kimxin
Барел Должина:
26mm*31mm
Производи во категоријата