.

.

50pcs 0.100 2.54 mm 1 x 3 Pin 3 Pin Штекер Женски PCB Насловот Еден Ред Десен Агол SMT SMD Површината Планината PCB Ре-проток Лемење

50pcs 0.100 2.54 mm 1 x 3 Pin 3 Pin Штекер Женски PCB Насловот Еден Ред Десен Агол SMT SMD Површината Планината

DEN 504.00

Од стоката
Во магацинот


0.100" 2.54 mm 1 x 3 Pin 3 Pin Штекер Женски PCB Насловот Еден Ред Десен Агол SMT SMD Површината Планината PCB Ре-проток Лемење

Таа е поголема од информацијата

Број На Модел На:
FH-254-RA-3
Бренд Име:
RTLECS
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Конектор тип:
pin насловот женски
Боја на изолатор:
Црна
Теренот:
2.54
Pin форма:
Плоштад Pin
is_customized:
Yes
Производи во категоријата