.

.

Додатоци за Автомобил-Стил, Рефлектор Rearview Огледало Страна Огледало Надворешноста Собранието за Hino Dutro Тојота и многу универзална

Додатоци за Автомобил-Стил, Рефлектор Rearview Огледало Страна Огледало Надворешноста Собранието за Hino Dutro

DEN 1920.00

Од стоката
Во магацинот


Автомобил/Автомобилот на Високо Квалитетни Додатоци Рефлектор Rearview Огледало Страна огледало
Опис : за Hino Dutro Тојота и многу универзална
Точка Бр : HXMSL-516
Огледало : Завршено
Радиус на Огледало Стакло : Рамни Резервни Стакло
Монтажа заградата : 18mm

Таа е поголема од информацијата

боја:
Лево, Десно
Тип На Објект:
Огледало & Опфаќа
Објектот Дијаметар:
38cm
Бренд Име:
GORST
Материјал Тип:
Стакло + пластични + метал
Модел Година:
2017
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Висина:
0cm
Име На Модел:
HXMSL-516
Објектот Ширина:
19.5cm
Објектот Тежина:
1.08kg
Објектот Должина:
38cm
Специјални Функции:
Рефлектор
огледало:
Заврши
Fitment:
За Десна/Лева рака управувано возила
Радиус на Огледало Стакло:
Станот Резервни Стакло
монтажа заградата:
18mm
Производи во категоријата