.

.

Гроздобер Приврзоци за Жени Мажи 5pcs/торба Мешана Форма Камен Pendant Природен Камен Приврзоци за Накит Ѓердан Одлуки DIY

Гроздобер Приврзоци за Жени Мажи 5pcs/торба Мешана Форма Камен Pendant Природен Камен Приврзоци за Накит Ѓердан

DEN 440.00
DEN 628.32

Од стоката
Во магацинот


30-60 дена
E-пакет
САД, руската, Украина
20-40 работни дена
DHL,UPS-ОТ,EMS
Азија, Европа, Америка, Африка, Океанија, Блискиот Исток и др. Со вашата поддршка, ние ќе го направи подобро !
Нашиот Магацин
W elcome на нашата online продавница
Како да се плати за цел
Пакување
Превозот
Сите наредби обично може да се испраќаат во рок од 2 до 5 работни дена по испративме на вашата исплата и потоа го понуди на следење на NO.
Цел $15 Бесплатен превозот од Кина Пост Регистрирани, Воздух Mail, E-спакувани итн.
W elcome на нашата online продавница
Како да се плати за цел
Пакување
Превозот
Сите наредби обично може да се испраќаат во рок од 2 до 5 работни дена по испративме на вашата исплата и потоа го понуди на следење на NO.

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Приврзоци Тип:
Лизгајте
Бренд Име:
YYW
Пол:
Жените
Број На Модел На:
180324175043
Стил:
Тренди
Материјал:
Камен
is_customized:
Yes
Функција:
Фитнес Тракер
Метали Тип:
Дувачкиот
Обликотшема:
Мешани Форми
Пакување:
5pcs
Пакување:
5pcs Мешани приврзоци
Тип:
Ѓердани Приврзоци
За:
приврзоци за жени
Стил:
приврзоци за нараквици
моден накит:
приврзоци изработка на накит
накит наоѓање:
Приврзоци За Накит Одлуки Diy
Приврзоци:
Чипка Ахат Приврзоци
Големина:
29x47x7.5mm-45x54x7mm
Производи во категоријата