.

.

QIFU 2018 нови пристигне дома декор русија светското првенство faberge јајце сувенир дома декор

QIFU 2018 нови пристигне дома декор русија светското првенство faberge јајце сувенир дома декор

DEN 900.00
DEN 1200.00

Од стоката
Во магацинот


QIFU 2018 нови пристигне русија светското првенство faberge јајце сувенир за дома декор
Детали :
Големина на : 2.16*2.28*5.12 инчен L*W*H
Материјал : Цинк легура/Rhinestones/глеѓ масло
ОЕМ добредојде
Направи на најдобар pewter легура со сребро или злато позлата
Насликани од страна на прирачник за работа и монтирани со дијамант
Различни бои и димензии се достапни
Таписерии изработка и атрактивен дизајн

Таа е поголема од информацијата

Тема:
Спорт
Стил:
Народната Уметност
Бренд Име:
qifu
Материјал:
Метал
Големина L*W*H:
2.16*2.28*5.12 инч
посебни:
Дома Декор
Производи во категоријата