.

.

Најдобри Специјални Понуди Нови Кофа Квалитет Кожа Жените Чанти 2017 Бренд Tote Торба Едноставна Топ-се справи со Познатиот Дизајнер Totes Црна

Најдобри Специјални Понуди Нови Кофа Квалитет Кожа Жените Чанти 2017 Бренд Tote Торба Едноставна Топ-се справи

DEN 1298.00
DEN 2278.08

Од стоката
Во магацинот


Најдобри Специјални Понуди Нови Кофа Квалитет Кожа Жените Чанти 2017 Бренд Tote Торба Едноставна Топ-се справи со Познатиот Дизајнер Totes Црна, Сива
Големина на Дното ширина 32cm
До ширина 36cm
Висина 29cm
Појас за Висина 26cm (на Рамо)
Содржина 1xhandbag, 1 X долго рака
Материјал Мека Масло СТП Кожа
Повод Работа/Дневно/Повик
Купување на ИЗВЕСТУВАЊЕ 1. Сите димензии се мери со рака. Ве молиме овозможи 1-2 cm разлика. (1 инч=2.54 см) 2. Торба е затворен во пакет, по долго време меѓународен транспорт, таму можеби некои кожа мирис кога ќе се отвори пакетот. Ве молиме да се стави надвор, неколку дена подоцна, мирисот ќе исчезне. 3. Ве молиме оставете малку боја различни, поради различни камерата и светлината на животната средина.

Таа е поголема од информацијата

Големина:
36X29
Тип На Објект:
Чанти
Внатрешни работи:
Внатрешни Работи Оддел,Мобилен Телефон Џеб,Внатрешни Работи Патент Џеб,Внатрешни Работи Слот Џеб
Број На Модел На:
JL01-02
Надворешноста:
Тиња Џеб
Обвивка Материјал:
Полиестер
Број на Рачки/Ремени:
Три
Пол:
Жените
Затворање Тип:
Патент
Чанти Тип:
Рамо Кеси
Стил:
Гроздобер
Видовите на вреќи:
Рамо & Crossbody Кеси
Шаблон Тип:
Цврста
Тврдост:
Мека
Обликот:
Повик Tote
Бренд Име:
Barhee
Главен Материјал:
PU
Декорација:
Никој
Повод:
Разноврсна
Производи во категоријата