.

.

SuperKimJo Еден Рамо Краток Деверуша Фустани за Жени Свадба Партија Фустани Vestido Де Феста Де Curto

SuperKimJo Еден Рамо Краток Деверуша Фустани за Жени Свадба Партија Фустани Vestido Де Феста Де Curto

DEN 3930.00
DEN 4272.00

Од стоката
Во магацинот


Забелешки :
Како чесен продавачот, ние гарантираме фустан ќе биде 90%-95% исто како и оригиналната слика за да се прикажат.
***************** ***** За Големина ***********************
Ве молиме изберете најмногу одговара стандардна големина од оваа големина на табелата
Или, ако постои, никој не се вклопуваат добро, ние би можеле да custom sizes за вас, не е без доплата, ве молиме да ни даде на мерења, како што следува :
биста______ cm/инчен
половината______cm/инчен
хип : _______cm/инчен
рамо до рамо : _______cm/инчен (мерено од назад, пред еден крај на друг крај)
рамо до биста : _______cm/инчен (мерено од средината на рамо да брадавица)
шупливи до подот, вклучувајќи и чевли на : _______cm/инчен
брадавица да брадавица : _______cm/инчен
********************* Превозот Метод ***************************
Од DHL,UPS-от,Fedex и др.
************************** Зошто Да Изберете Нас **************************
Нашата предност :
Ние не долго време фустани за некои познати брендови, ние, исто така, направи фустани за на дизајнери во европа и САД клиент, ве молиме да ни веруваат, нашиот силен тим, може да бидете сигурни дека секој фустан ќе биде вашиот сон фустани. Купувачите треба да се плати царина, но, општо земено, има многу помали шанси да се плати сопствени даноци. Ви благодариме за вашиот undertstanding. Ако сакате 100% точно истите, ве молиме да го прости.
************************** Време на испорака ***************************
Нормалниот Редослед : во рок од 25-30 дена. Можете да изберете методи ви се допаѓа кога ќе се направи.
*********************** Начин На Плаќање ******************************
Методите на плаќање што се прифати Western Union, Money Gram, Пари Booker, Master Card, VISA и така натаму. Ви благодариме.
деверуша фустани vestido де феста жените деверуша фустан mgoo vestido де феста де casamento симпатична краток chiffon нане зелена деверуша фустан mgoo vestido де феста curto vestido де феста vestido долго евтини гроздобер скромни неусогласеноста на евтини домот обичај помлади возрасни помлади vestido де феста долго vestido madrinha лаванда домот тинејџерите vestidos де madrinha vestidos де феста vestido де madrinha де casamento долго vestido де феста vestido долго став madrinha гроздобер chiffon партија фустан за тинејџерите vestido феста облека demoiselle d'honneur vestido preto vestidos став madrinha де casamento vestidos став феста vestido став madrinha де casamento долго vestido де феста azul коленото должина свадба гостин фустани vestidos madrinha vestidos став феста де casamento vestido долго де феста италијански vestido де casamento став convidada скромна свадба партија се облекуваат vestidos largos став bodas vestido де novia vestido став феста икрата де mariage dama фустани увезени едноставна земја стил помлад vestido долго madrinha vestido де novia vestido де formatura долго com renda облека облека де demoiselle d'honneur adulte vestidos став bodas свадбата пратилки brautjungfernkleid фустани за свадба гости vestido де гала партија фустани за јуниори за западен стил сестра на невестата фустани фенси beaustiful најновите дизајни на фустани фустани за свадби свадба партија се облекуваат мајка на слугинката за тинејџерите brautjunfernkleid свадба bridemaids фустани за свадби вистински фотографии
Добредојдовте на нашата продавница, Роуз е Булчински.

Таа е поголема од информацијата

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 16W, 18W, 20W, 22W, 24W, 26W, 14W
Тип На Објект:
Деверуша Фустани
Фустани Должина:
Колено-Должина
Моден Елемент:
едноставна
Sleeve Должина(cm):
Краток
Sleeve Стил:
Исклучување на Рамо
Вграден Градник:
Yes
Декорација:
Pleat
Вистински Слики:
Yes
Силуета:
Сирена/Труба
Бренд Име:
superkimjo
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
Жолта Деверуша Фустани
Возрасна Група:
Возрасни
Ткаенина Тип:
Chiffon
Деколте:
V Деколте
Половината:
Природни
деверуша фустани боја:
линија деверуша фустан
свадба партија се облекуваат должина:
краток фустан деверуша
деверуша фустан стил:
Vestidos Madrinha де Casamento
цена:
евтини деверуша фустани 2017
Форми:
свадба деверуша фустани
Бои:
vestido madrinha
Материјал:
облека demoiselle d'honneur
време пристигнување:
деверуша фустани 2018
припаѓаат:
vestido де феста де casamento
Припаѓа:
Свадба Партија Облечи
Производи во категоријата