.

.

ELECTSHONG WIFI 4k Ултра HD Акција Видео Камера Двоен Екран Далечински видео камера DV selfie Дигитален Видео Камера 30m водоотпорен

ELECTSHONG WIFI 4k Ултра HD Акција Видео Камера Двоен Екран Далечински видео камера DV selfie Дигитален Видео

DEN 1368.00
DEN 1440.00

Од стоката
Во магацинот

Повеќе фото снимање : Еден истрел, Детиште 12.Снимен во MOV формат 11.Видео снимка со батерија 6.Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори;
4.Монтажни батерија што е лесно да се замени и го продолжува вашата камера е услуга живот 4. ако го чувствува неговиот квалитет е многу вреди неговата цена и среќни за нашите услуги, ве молиме да ни даде 5 ѕвезди која е вашата афирмација на нашите напори. Ние брод вашата нарачка адреса.Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Висока дефиниција за на екран што се прикажува и replays фасцинантно видео записите снимени 3. Ве молиме бидете сигурни дека вашата цел адреса е точна пред да плаќаат.Поддршка за складирање картички до 32 GB максимум 9.Складирање ТФ(До 32 GB) 6.Видео вклучена енкрипција 13.Повеќе снимање на видео формати : 4 K 1080 P 720 P WVGA 10.Меѓународни купувачи ве молиме имајте во предвид :
а. Мулти-јазик
1.Батерија : 3. Ние ќе се обидеме потрудиме да се намали ризикот од царинските давачки.WIFI 4k Ултра HD Акција Видео Камера Двоен Екран Далечински видео камера DV selfie Дигитален Видео Камера 30m водоотпорен
Функција : 1.Агол на гледање : 6 G 170°A+ HD широк агол леќа 3.7 [email protected] FPS,1080 [email protected]/30 FPS(H.7 v/1050m Ah li ion батерија 8. Нашите строги проверка и верификација процеси се обезбеди дека производот ќе примите се случува да работат точно како што велат дека тоа ќе биде така. Овие трошоци се купувачот одговорност. Влез/Излез : Micro USB / HDMI 11.HDMI HD излез 8.Wi Fi конекција.Предмети ќе биде предаден во рок од 1-3 работен ден по ќе се плаќа. 264),720 [email protected] FPS(H.Водоотпорен Длабочина : 30 M водоотпорен случај 2.WIFI : Вграден WIFI, wireless видео испаруваат да паметен Телефон/Таблет + Далечински Управувач 9.0'LTPS LCD (240*320pixels)+ 0.Аудио Влез : Микрофон 5. ви благодариме на Сите овде!!!
.

Таа е поголема од информацијата

Сензор Големина (инчи):
1/3.4 инчи
Употреба:
За Домашна Употреба
Број На Модел На:
4K-Ultra HD
Дополнителна Функција:
Поддршка за WIFI
Тип На Сензор:
CMOS
Екран На Допир:
No
NightShot Функција:
No
Тежина:
401g-500g
Големина На Екранот:
< 2
Бренд Име:
ELECTSHONG
Стабилизација На Слика:
Оптички Стабилизатор На Сликата
Филмови Формати На Датотеки:
AVI
Оптички Зум:
Фиксен Фокус
Пиксели:
12 милиони евра
Тип:
HD Камера
Чување Тип:
Micro SD
Висока Дефиниција Поддршка:
1080P (Full-HD)
Производи во категоријата