.

.

50PCS/Многу PG13.5 6-12mm ПА Најлон Водоотпорен Кабел Жлезда

50PCS/Многу PG13.5 6-12mm ПА Најлон Водоотпорен Кабел Жлезда

DEN 212.16

Од стоката
Во магацинот


50 PCS/Многу PG13.5 6-12mm ПА Најлон Водоотпорен Кабел Жлезда
Модел Кабел Опсег(mm) AG(mm) GL(mm) A/F(mm) Нето Тежина(g) PG7 3-6.5 12.5 8 18/16 4 PG9 4-8 15.2 8 22/19 7 PG11 5-10 18.6 9 24/22 8 PG13.5 6-12 20.4 10 27/24 9 PG16 10-14 22.5 10 30/27 13 PG19 12-15 24 10 30/28 14 PG21 13-18 28.3 12 35/33 22 PG25 16-21 30 12 37/35 24 PG29 18-25 37 12 45/42 39 PG36 22-32 47 15 58/52 69 PG42 31-33 54 18 62/58 86 PG48 37-44 59.3 18 70/64 126 PG63 42-50 71 30 83/77 156

Таа е поголема од информацијата

боја:
Бела, Црна
Големина:
6-12mm
Заштита Ниво:
IP68
is_customized:
Yes
Материјал:
Најлон
Број На Модел На:
PG13.5/50PCS
Бренд Име:
ZGXF
Производи во категоријата