.

.

Висок квалитет 50PCS eyeglass очила за сонце најлон вратот string кабелот retainer рака eyewear lanyard носителот на одобрението за промет на Големо

Висок квалитет 50PCS eyeglass очила за сонце најлон вратот string кабелот retainer рака eyewear lanyard носителот

DEN 644.16

Од стоката
Во магацинот


Вкупна Должина : околу од 65cm до 68cm
Материјал : Полиестер

Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Eyewear Додатоци
Eyewear Додатоци:
Синџири & Lanyards
Шаблон Тип:
Цврста
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
PLC6602
Материјал:
Најлон,Полиестер,
Бренд Име:
Rezemen
Објектот Должина:
about 65cm-68cm in total
Производи во категоријата