.

.

2 Поставува Алуминиум Метал ABXY Куршум Копчиња Thumbstick Капа 3D Џојстик копче За Playstation 4 PS4 Dualshock 4 Контролер Gamepad

2 Поставува Алуминиум Метал ABXY Куршум Копчиња Thumbstick Капа 3D Џојстик копче За Playstation 4 PS4 Dualshock

DEN 360.00
DEN 378.72

Од стоката
Во магацинот

2 Поставува Алуминиум Метал ABXY Куршум Копчиња Thumbstick капа 3 D Џојстик копче За Sony Playstation 4 PS4 Dualshock 4 Контролер Gamepad Ако го изберат мешани боја,pls остави порака за каква боја сакате,или ние ќе ги испрати по случаен избор!! Опис : се Вклопува како оригиналот. Овие thumbsticks & копчиња се издржливи Алуминиум Метал. Дајте му на вашиот контролер нов изглед. Замена на вашите стари или скршени thumbsticks, Лесно Режим вашиот PS4 контролори, лесен за да го замени. Пакет Листата : 2 ПАРЧИЊА Метал PS4 Thumbsticks, 4 ПАРЧИЊА Метал копчето

Таа е поголема од информацијата

боја:
2 поставува мешана
Компатибилен Марка/Модел:
SONY
is_customized:
yes
Број На Модел На:
YXPJ00626
SONY Модел:
PlayStation4
Со USB:
no
SONY Модел:
PlayStation4
Производи во категоријата