.

.

V Привлечат Colgantes Mujer Moda Готски Накит Хартија Кран Ѓердан Ѓердан Од Не ' Рѓосувачки Челик Синџир Злато Сребро Bijoux Femme

V Привлечат Colgantes Mujer Moda Готски Накит Хартија Кран Ѓердан Ѓердан Од Не ' Рѓосувачки Челик Синџир Злато

DEN 77.00
DEN 96.00

Од стоката
Во магацинот


Таа е поголема од информацијата

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Pendant Големина:
за
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Бренд Име:
V Привлечат
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
Авион Ѓердан
is_customized:
Yes
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Бакар
Компатибилност:
срцето Ѓердан
Функција:
ѓердан жени
боја:
ЗЛАТО,СРЕБРО.
Повод:
Партија,Ангажман,Годишнина,Свадбен подарок
Материјал:
Од нерѓосувачки Челик и се Вистински Злато боја
Ѓердан Тип:
Синџир Ѓердан,Pendant Ѓердан,колиер
Стил:
Класични,Модерни,Романтични,Секојдневен,Спорт,Мода
Синџир должина:
36+7cm
ѓердан од тип 2:
златен синџир за мажите,boho накит,шарм ѓердан
ѓердан тип 3:
collares,colar feminino,bodo синџир,јака
ѓердан тип 4:
colar masculion,изјава ѓердан
Производи во категоријата