.

.

година Мода bluetooth тастатура За 8 инчен Samsung Galaxy Tab S2 T715C 8 Таблет КОМПЈУТЕР За samsung табот s2 t715c тастатура

година Мода bluetooth тастатура За 8 инчен Samsung Galaxy Tab S2 T715C 8 Таблет КОМПЈУТЕР За samsung табот

DEN 1364.00
DEN 1435.20

Од стоката
Во магацинот


2016 година Мода bluetooth тастатура За 8 инчен Samsung Galaxy Tab S2 T715 C 8" Таблет КОМПЈУТЕР За samsung табот s2 t715c тастатура

Таа е поголема од информацијата

боја:
Бела, Црна
Број На Модел На:
Jivan-sass
Стил:
за таблет
Примена:
таблета
Пакет:
Yes
Јазик:
Англиски
Бренд Име:
Kakay
Работата Стил:
Мембраната
Тастатура Стандард:
Таблета Тастатура
Тип:
Bluetooth Безжична
Производи во категоријата