.

.

BYRIVER 2018 Најновите Дизајн Најдобри Електрични корејски 3D APMS Авто ' Рбет Скенирање V3 Термички Massager Слајд Терапијата Масажа Кревет

BYRIVER 2018 Најновите Дизајн Најдобри Електрични корејски 3D APMS Авто ' Рбет Скенирање V3 Термички Massager

DEN 52992.00
DEN 57600.00

Од стоката
Во магацинот

Тоа е внатрешна jade massager се автоматски нагоре и надолу (APMS), нуди термо масажа изменуваат од страна на вашето тело.99 /парче US $ 75.99 /парче US $ 21. Карбонски влакна греење терапија за нога.
Техничка Спецификација :
Напон : 220 V/110 V
Max Моќност : 300 W
Макс Оптоварување : 120kg
Топлината Темп : 40℃-70 ℃
Големина : 198*69*15 CM
16556927127615970 *** МОЖЕ да се ДОПАЃА *** US $ 39.99 /парче US $ 1200.99 /парче US $ 75.99 /парче US $ 9. Намалување на грчеви и грчеви.00 /парче US $ 934. Лизгачки дизајн спаси соба простор кога не се користи кревет. Опуштите вашето тело и ум преку термо масажа придружува со природни музика.
BYRIVER 2018 Најновите Дизајн Најдобри Електрични корејски 3 D APMS Авто ' Рбет Скенирање V3 Термички Massager Слајд Терапијата Масажа Кревет
Масажа Кревет Feasures :
Овој модел е нов и најдобри масажа кревет во пазарот.
Некои студии покажаа масажа исто така се корисни за :
Леснотијата лекови зависност. Вежба и се водат слаби, тесна, или атрофираното мускулите. Намалете депресија и анксиозност, подобрување на спиењето квалитет.
Она што е во Корист на Масажа Кревет?
Студии на придобивките на масажа се покаже дека тоа е ефективен третман за намалување на стресот, болката и напнатоста во мускулите. Опуштите и да омекне повредени, уморни, и overused мускулите. Пумпа за кислород и хранливи материи во ткивата и виталните органи, подобрување на циркулацијата.99 /парче US $ 57. Подобрување на концентрацијата и поголема енергија! Подобрување на имунитетот преку стимулирање на лимфните проток на телото природен систем на одбрана. Ослободување на ендорфин—амино киселини кои работат како на телото природен painkiller. Дизајниран 12 авто масажа на владата и 6 ниво масажа интензитет за вашата опција. Намалување на postsurgery adhesions и оток. Зголемување на заеднички флексибилност, намалување на заморот.

Таа е поголема од информацијата

Стандарден Напон:
110V, 220V
Приклучок Тип:
Велика БРИТАНИЈА Приклучокот, АУ Приклучокот, ЕУ Приклучок, Приклучете НИ се
Тип На Објект:
Масажа & Релаксација
Големина:
Large
Број На Модел На:
ПО H1908
Примена:
Телото
Бренд Име:
BYRIVER
Материјал:
Камен Игла
Прилагодување:
Прифатливо
боја:
Црна, Сина, Сребрена
Големина:
198(L)*69(W)*55(H)CM
Производи во категоријата